Automat do nakładania uszczelki na tubę – MADevice

Potrzeba naszego Klienta: Pakiety uszczelek (simmering) podczas przygotowania do wysyłki nanoszone są na tubę. Proces nakładania uszczelki wymaga użycia odpowiedniej siły i dokładnego wsunięcia krążka, tak, aby gumowy pierścień simmeringu się nie wygiął.

Rozwiązanie MADevice: Automatyczne urządzenie z dwoma łożami; na dolnym umieszcza się simmering, na górnym plastikową tubę. W zależności od wymiarów uszczelek i ich ilości potrzebnej na tubie, operator automatu z poziomu pulpitu ustawia odpowiednie parametry i ręcznie nakłada na dolne łoże tulejki. Tuba na ustaloną wysokość wysuwa się z górnego łoża i pobiera krążek.

Urządzenie zapewnia precyzję i eliminuje ryzyko uszkodzenia produktu, jest proste w budowie i obsłudze.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”31″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]