Kariera - Mikrostyk

ELEKTRYK

WYMAGANIA

  1. Wykształcenie techniczne (elektryk, elektronika, elektrotechnika),
  2. Umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych,
  3. Umiejętność projektowania schematów elektrycznych do maszyn na oprogramowaniu SEE Elctrical,
  4. Uprawnienia SEP do 1 kV,
  5. Umiejętność projektowania szaf sterowniczych i ich montaż na maszynie,
  6. Mile widziane umiejętności pisania oprogramowania do maszyn np. do sterowników Siemens, Omron,
  7. Zdolności manualne, sumienność oraz dokładność,
  8. Umiejętność pracy w zespole.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  1. Układanie przewodów elektrycznych zgodnie ze schematami,
  2. Tworzenie schematów elektrycznych,
  3. Montaż szaf sterowniczych,
  4. Ścisła współpraca z działem konstrukcyjnym,

OFERUJEMY

  1. Pracę w innowacyjnej i prężnie rozwijającej się firmie,
  2. Możliwość rozwoju osobistego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach,
  3. Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia i kursy (pokrywamy 100%  kosztów),
  4. Oferujemy możliwość dalszego rozwoju w kierunku elektryk – automatyk.

CV proszę przesyłać na adres mailowy madevice@madevice.pl , podając w tytule „Młodszy Automatyk” lub dostarczyć do sekretariatu firmy w formie papierowej wraz z dopiskiem „Młodszy Automatyk”. Proszę pamiętać w CV o klauzli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Mikrostyk S.A. z siedzibą w Gniewie, ul. Sobieskiego 11 w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym.

Zaufali nam