Mikrostyk pozyskał nowych Klientów

Do naszego portfela klientów dołączyli DTW oraz Tyco Electronics, co zaowocowało projektami dla branży elektroenergetycznej i elektronicznej.
dtw sp. z o.o. działa w branży elektronicznej, elektrotechnicznej i elektroenergetycznej. Przedsiębiorstwo produkuje szeroki wachlarz elementów indukcyjnych począwszy od elementów pomiarowych, takich jak przekładniki, po takie rozwiązania jak transformatory i dławiki, często występujące jako złożone bloki indukcyjne zawierające kompleksowe rozwiązania dla przekształtników energoelektronicznych. Mikrostyk, jako nowy dostawca dtw produkuje elementy metalowe do przyrządów stosowanych w fotowoltaice.

Tyco Electronics jest największym na świecie producentem biernych elementów elektronicznych i elektrycznych, takich jak złącza, końcówki kablowe, rezystory, elementy termokurczliwe, specjalistyczne kable i przewody, podzespoły światłowodowe czy przekaźniki. Wyroby Tyco Electronics znajdują zastosowanie we wszystkich działach przemysłu – od elektroniki, poprzez motoryzację, kolejnictwo, telekomunikację, sprzęt AGD i RTV, czy branżę maszynową aż do energetyki. Pierwszy projekt Mikrostyku z TE to produkcja  metalowych elementów do wtyków komputerowych D-Sub.