Nowe projekty MADevice

Przedstawiamy Państwu najnowszą realizację działu MADevice dla naszego klienta z branży tworzyw sztucznych. Jest to urządzenie służące do cięcia wlewek po wtrysku. Główną zaletą tego projektu jest zachowanie czystości w procesie produkcyjnym maszyny- podczas cięcia nie generuje się pył. Dodatkowo po zakończeniu procesu cięcia zastosowane są nagrzewnice do złagodzenia krawędzi po cięciu, w celach zachowania estetyki wykonania. 

Kolejna realizacja to automat dla naszego klienta działającego w branży systemów zabezpieczeń przeciwpożarowych, służący do cięcia tworzywa podawanego z roli, z możliwością nawijania odpadu na bęben.

Niewielkie urządzenie będące prostym rozwiązaniem służącym do wykrywania insertów w otworach komponentu- to kolejny projekt MADevice z dziedziny testowania.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”8″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]