Cięcie laserem

Precyzyjne i szybkie wycinanie elementów metalowych

 

Profesjonalne usługi cięcia laserem elementów metalowych w ilościach wielkoseryjnych. Dajemy możliwość realizacji zamówienia nawet w ciągu tygodnia od wysłania zapytania ofertowego wraz z rysunkiem technicznym do dostawy gotowych komponentów.

 

 
Cięcie laserem

Materiały

Cięcie laserem blach ze stali węglowej, nierdzewnej, aluminium, brązu, mosiądzu, miedzi jak również innych stopów i tworzyw sztucznych.

Cięcie laserem

Biuro Projektowe

Projektujemy całościowo proces ciecia laserem w oparciu o najnowocześniejsze programy CAD/CAM.

Cięcie laserem

Wymiary komponentów

Wycinamy laserowo elementy z blach o grubości od 0,5 mm do 5 mm lub więcej, zależnie od materiału.

 
 

Wycinanie laserem

Najwyższa wydajność cięcia lasere z zachowaniem najwyższej produktywności, przy jednoczesnym zapewnieniu precyzji, jakości i dokładności cięcia.

 

3106 mm

Powierzchnia cięcia w osi X

1582 mm

Powierzchnia cięcia laserem w osi Y

100 mm

Powierzchnia cięcia w osi Z

 

3000 mm

Wymiar arkusza (X)

1500 mm

Wymiar arkusza (Y)

± 0,5 mm

Precyzja wykończenia krawędzi

 
 

Wycinanie laserowe pozwala na uzyskanie różnorodnych, nawet bardzo skomplikowanych kształtów. Zapewniamy estetykę wykonania; krawędzie elementów wycinanych laserowo nie wymagają dodatkowej obróbki przed kolejnymi procesami produkcyjnymi na komponencie. Oferta Mikrostyku uzupełniona jest również o tłoczenie i gięcie metalu, pokrycia galwaniczne i automatyzację procesów produkcyjnych- sprawdź naszą markę MADevice!

Cięcie laserem realizujemy na nowoczesnym urządzeniu marki BySmart Fiber. Nasi technolodzy i konstruktorzy opracują proces tak, aby szybko, wydajnie i precyzyjnie zrealizować Twoje zamówienie. Zapytania ofertowe z gotowym modelem znacznie przyspieszą wycenę i realizację Twojego projektu.