Podsumowanie roku 2015 i życzenia świąteczne

Szanowni Państwo,
Rok 2015 to kolejny udany czas dla naszej firmy. Wspólnie z Wami udało nam się zwiększyć skalę biznesu oraz przekonać nowych partnerów do współpracy z nami. Ten rok to również kolejne duże inwestycje w nasz park maszynowy, przystosowanie nowych hal na potrzeby produkcyjne i ciągłe poszerzanie naszych kompetencji technicznych. Wraz ze wzrostem, coraz bardziej zwracamy uwagę na społeczną odpowiedzialność w biznesie (CSR) zarówno na nasze lokalne otoczenie, nasze zasoby ludzkie, na kwestie ekologii czy też bezpieczeństwa. Dla nas trwały wzrost może wynikać tylko ze zrównoważonego biznesu,  dlatego nie pozostajemy bierni wobec otaczającego nas świata.


Dziękujemy przede wszystkim Wam – naszym szanownym Klientom, że pozwalacie nam zmieniać naszą organizację na lepszą, że dzięki Wam możemy rozwijać naszą firmę i dokładać tę małą cegiełkę w tworzeniu polskiej przedsiębiorczości.


Wszystkim Klientom, Partnerom oraz Sympatykom naszej firmy składamy życzenia Spokojnych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Pomyślności i Sukcesów w Nowym Roku.