Nowość w ofercie Mikrostyk

W odpowiedzi na zapytania naszych  klientów, u których coraz częściej pojawia się  potrzeba zbudowania prototypów nowego produktu postanowiliśmy wyjść wyzwaniu naprzeciw i stworzyć małą prototypownię.
Do końca roku powstanie odrębna komórka w naszej organizacji.  Projekt ten będzie miał lidera odpowiedzialnego za funkcjonowanie prototypowni  oraz wyznaczone zaplecze przeznaczone do prób.
Nasi konstruktorzy zaprojektowali uniwersalny przyrząd z możliwością wymiany matryc oraz stempli,  który pozwoli nam na szybkie przezbrojenia oraz  umożliwi wykonanie próbek w krótkim czasie  i bez większych dodatkowych inwestycji. Wykonanie specjalistycznych narzędzi zostało już zlecone do narzędziowni i w najbliższym czasie zostanie ukończone.
Dodatkowo dział prototypów będzie miał do dyspozycji prasę rewolwerową i krawędziowe oraz urządzenia specjalistyczne w narzędziowni

20150804141618ld5

„Mini prototypownia”  to efekt uważnego słuchania  naszych klientów i próba wyjścia naprzeciw Waszym potrzebom. Mamy nadzieję, że usługa ta okaże się pomocnym rozwiązaniem przy wdrażaniu nowych projektów.